درباره ما

داروسازی امید بهبود در سال 1396با تمرکز بر تولید و توسعه ی داروها و مکمل های نوآورانه در ایران تاسیس شد.
ما در امید بهبود همواره در تلاشیم تا با فرآهم آوردن بهترین مواد اولیه و جانبی و همچنین توسعه ی دائمی فرمولاسیون ها و روش های دارورسانی نوین بهترین محصولات را به بازار عرضه نماییم.
سبد کنونی محصولات امیدبهبود مشتمل بر داروهای گوارشی، قلبی-عروقی و ضد دیابت، آنتی هیستامین، و مکمل های تغذیه ایی می باشد.
همچنین داروسازی تالیا فارمد البرز، شرکت همکار امید بهبود، با بهره گیری از به روزترین ماشین آلات و تجهیزات داروسازی دنیا از شرکت های معتبری همچون Glatt, Bosch, IMA ,Lodige در زمینه ی تولیدات قرص و کپسول در شهرک صنعتی هشتگرد تاسیس شده و به زودی آماده بهره برداری خواهد بود. تالیا فارمد البرز آماده تولید قراردادی و همکاری صمیمانه با کلیه ی شرکت ها می باشد.

ماموریت و چشم انداز

نوآوری، خلاقیت و کیفیت محصولات مطابق با استانداردهای معتبر ملی و بین‌المللی، و آگاهی از مسئولیت خطیر نسبت به سلامتی جامعه از عوامل کلیدی موفقیت شرکت می‌باشد.
دیدگاه ما در شرکت دارویی امید بهبود ، ارائه ی درمان دارویی با کیفیت می باشد. با نو آوری و تمرکز بر تحقیقات و فعالیت های پیشرفته در زمینه ی پیشگیری، کاهش و درمان بیماری ها به دنبال راه حل برای چالش های موجود و بهبود کیفیت زندگی جمعیت رو به رشد مان هستیم.
دیدگاه ما آمیختن تحقیقات مدرن دارویی با علم پزشکی برای بهبود زندگی بیماران و تبدیل شدن به منبعی قابل اعتماد است.